labāk zīle kokā

The Army is moving forward with a plan to put pocket-sized drones in the hands of its dismounted soldiers by 2018.

vara bungas: jāatzīst, ka pareizi vien darīja mūsu militaro iepirkumu fīreri, ka neiepirka vada/rotas BLA pirms desmit gadiem. Nu jau tie ir morāli novecojuši, tagad jāpagaida vēl 10 gadus, kamer nodaļas/individuālie BLA paliks lētāki. Nav jāsteidzas.

 

Advertisements

29 responses to “labāk zīle kokā

 1. Principā logiski un ja nogaidīsim gadus 30 vai labak 50,tad viss šodiendienas modernais brunojums jau būs lēts vai pat dos par velti:)Kapec ne:D…

 2. Lai mums nav pavisam bēdīgi ielikšu mazu video no ru insaida:))
  Šitas mēdijos Ru nebūs noteikti!
  Mi -28 in action-3 nemilitari mērki.

  Te iepriekš jau rakstīju ka ir problēmas-nu te labi redzams!

  • RU insaiders.. smiekli nāk. Tad es tev arī iedošu superultrananoslepenu insaidera infu:
   Un nevienam nerādi…..

   • Nu ja Ragozins nav insaiders,tad kas vēl ir insaiders?
    BM nem no Ragozina,vai pats publicē-bet Ragozinam ir pieeja tam,kas nav citiem:))
    Runa jau nav par slepenību-runa par to ka tie ir unikāli video-pagaidām-kad tos izturižēs pa pasaule,kas notiks ļoti ātri tā nebūs.

    • Sorry. Nesapratne par insaidera definīciju, ņemu savu remarku atpakaļ.

     • Ok,klau Tev neškiet ka Asads likvidē savējos kara noziedzniekus?
      Pedējā mēneša laikā ir nogalinati vairak kā 20 Asāda generāļi,kuri ir tieši atbildīgi par pastrādāto sunnītu genocīdu Sīrijā-ja pirmos varētu saukt par opozīcijas veiksmi-tad 20 mēnēša laikā-škiet pārāk liela veiksme,varbūt sakopj visu tā teikt…jo pieradīt Asāda vainu grūti-bet šo generalu viegli,jo laikā kad tika pastradati šie noziegumi,to vienības komandēja un atradās šajās vietās-plus daudzi nemaz neslēpa paveikto-kā Urals piemēram…rodas sajūta,ka Asāds vai Āsadu gatavo trimdai,bet tā lai nav lieku stresu…plus arī Ru diplomātu paziņojumi divdomīgie-varetu būt signāli.
      Pie tam starp likvidetajiem ir arī Asāda personīgās apsardzes dienesta vadītājs un komanvadības generālis,tieši posms kas atbild par pavēļu izpildi no Asada līdz darbiem…kautkā dīvaini škiet tas…
      Principā tie visi ir cilvēki kuriem būtu ko teikt ja viss juktu un bruktu,bet tagad kā saka gali ūdenī,vai var teikt ka darbojās uz savu galvu…
      Labprāt dzirdētu domas!

   • Tu labāk mazāk pa Ragozina lapām ložna-bet paskaties kā viņa noziedznieku banda slekavo bērnus un sievites Sīrijā!

 3. Mūsējie nogaidīs, kad BLA jau būs nanoroboti un pretiniekam piejauks pie ēdiena kazarmās, lai izraisa nepanesamu caureju 😀
  Bet ja nopietni, zinot mūsējos, atkal vilks garumā tāpat kā ar taktiskajiem vada/rotas līmeņa BLA, sak, gan jau vēl ir laiks, kad paliks lētāki, tad arī pirksim. Me angry.. 😦

 4. Mūsējie daudz ko nenopirka.

  “2015. gadā iecerēts sākt arī pilnīgu bruņoto spēku transporta helikopteru nomaiņu, kas ilgtu līdz 2018.gadam un izmaksātu 24,62 miljonus latu. Tā kā bruņotie spēki šos lidaparātus izmanto cilvēku meklēšanai un glābšanai, plānots piesaistīt Eiropas Savienības ES finansējumu.”

  http://www.db.lv/foto-video/foto/latvijas-nacionalo-brunoto-speku-aprikojums-pirms-verienigajam-investicijam-397557

 5. arī zemessargs

  Pieklājīgie cilvēki klāt? http://www.delfi.lv/news/arzemes/lietuvas-piekraste-iespejams-izsedinati-krievijas-diversanti-premjers-uzteic-dienestu-reakciju.d?id=47285645 vai arī vienkārši apmaldījās un ne tur izlīda? vai arī testē leišu reakcijas laiku?

 6. PS. Militārā policija tika pie sava drona par gandrīz 9 tūkstošiem eiro. Nopirka no ITSM Delivery. Firma ar 3 tūkstošiem eiro pamatkapitālu un dibināta īsi pirms paša iepirkuma.

  https://pvs.iub.gov.lv/show/426872

  • paldies. tas nav krimināls, ja cena adekvāta un manta atbilst specenei. cits jautājums kādēļ piegādātājs grib šifrēties, bet tam var būt 101 izskaidrojums.

   • pirms iepirkuma dibinātai firmai nu gan nebūs 101 izskaidrojums. izskaidrojumi var būt 2 – mega pro privāts cilvēks izveidojis prototipu nākotnei un šis ir variants kā legalizēt iegādi. Otrs variants – visiem skaidrs. Domāju ka variants nr 2, jo visi dronu ražotāji un to softa izstrādātāji strādā jau sen kā normālas juridiskas personas.

    • Kā juridiska persona,kad ir nauda darbam vai jau gatavs -tuvu gatavam produkts-ja 5 entuzjasti savacas kopa un rada ko vertīgu-tad sia nak kā likums pēc tam!
     Pirms ko teikt-vajag izpētīt-ko nopirka,kāda komplektācija un tt…pēc tam runāt-9000 $ ir ļoti maz dronam-bet jautājums kādam-jo ir jau droni arī pa 80$…

  • ne visu ko zina amatpersonas jāstāsta žurnālistiem. tagad naksies skaidroties. šādus incidentus ar parastām metodēm novērst nevar, atlek ciest klusi vai pierādīt un taisīt skandālu. kas sanāk no skandalēšanas bez pieradījumiem rādā SE pieredze ar zemūdeni, čiks un izsmieklis. Vai nu noķer un uzrādi, vai griez zobus un klusē.

   • es pat teiktu no ciešanas klusu un attiecīgiem soļiem pret ir vairāk jēgas miera laikā!

    • tādēļ nesaprotu to izmuldēšanos, vai nu uzrādi pleznas ar uzrakstu “sdelano po speczakazu speznaza imeni putina” vai klusumā pastiprini patrulēšnu pierobežā mācību laikā (tur un šeit), attīsti ātrās reaģēšanas vienības un galvenais nodrošini sev politisko aizmuguri.

 7. BTW, BLA ir rakstīts saīsinājums latviešu vai angļu valodā, vai varbūt krievu valodā bez L mīkstinājuma. 🙂 ?

 8. Šodien esmu nedaudz iedzēris, bet nesaprotu, vai mūsu karoga krāsas neprotu atšķirt ?

  0.18-0.20 sek.
  Trenējas cik saprotu tiko izveodotā putina nacionālā gvarde ! Vismaz pēc šī resursa.https://twitter.com/StateOfUkraine/status/718525353279504390

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s