tanks un anti-tanks

 

Advertisements

10 responses to “tanks un anti-tanks

 1. njaa tikai tu ar AT-4 krievu T-72 tanku no priekšas nepaņemsi….un T-72 tevi var redzēt un nošāut no stipri tālākas distances kā 200m. Ar kaut kādu BTR gan nebūtu problēmas.

  • Man jāpiekrīt kā vispār var ar tādu tikt kautkcik jēdzīgā attālumā lai ar viņu arī efektīvi izšautu, reāli būtu no kādas deviņstāvenes šaut, bet atklātā vietā man liekas diezgan nereāls pasākums , tas pats princips ar kārlīti šaut, nedod dievs ja dankam vel termālo redz tad vispār vakar uz ezera.

 2. Nu, AT4, jo īpaši CS variants laikam tomēr nebūs tas labākais PT variants, jo īpaši, ja ņem vērā to, ka mūsu kodols ir CG 🙂 !
  Bet nu, patruļā katrā nodaļā vajadzētu vismaz pa vienam AT4 vai pat ko jaudīgāku no vienreizlietojamo saimes.

 3. 2.PK pieredze parādīja, ka visi prettanku pārnēsējamie ieroči (panzerfausti, panzeršreki, bazukas utt.) tika pārsvarā izmantoti tieši kā pret personāla/kājnieku ieroči, nevis pret tankiem.
  Ne velti krievu RPG tiek ražotas arī ar termobāriskajām kaujas galviņām.

  CG šajā ziņā ir ļoti labs un vairāklietojams, jo var izmantot dažāda veida munīciju, piemēram kanistera tipa pret kājniekiem. Mīnus ieroča smagums.

  Amerikāņi Afganistāna atteicās no AT-4 dēļ tā smaguma un pārgāja uz 60. gadu izstrādājumiem – LAW prettanku RPG. Uz pusi vieglāks par AT-4.Līdz ar to var paņemt vairākus LAW līdzi patruļā nekā AT-4.

  Kā jau minēja ar AT-4 no priekšas tanku necauršausi. Aukstā kara beigās Zviedriem jau bija 120 mm AT-4 versija, bet PSRS sabrukums apturēja tā ieroča ieviešanu ražošanā.

  • Nu, vispār, ar CG M3 smagums ir mazāks jautājums – nerunājot par M4.

   Vienlaicīgi muņas smagumus nemainās – stiepjot 6 šāviņus + AT4 CG palīgs ir diezgan neapskaužams nastu ēzelis, kopā sanāk uz 25kg, pa virsu visam pārējam.

 4. http://socportal.info/2016/04/01/video-borot-ba-za-promzonu-avdiyivki.html# ap 40.sekundi UA puikas šaudās līdzīgi 🙂 nezinu gan par precizitāti, bet kaujas apstākļos varbūt pats izdarītu to vēl divreiz ātrāk un divreiz neprecīzāk!

 5. at 5 105 mm jaudigags ,nezinu vai razo vairs, japiekrit ar tad ieroci pret T-72 nav izredzu nekadu ja nu vienigi pilseta no kadas daudzstavenes +100

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s