salami taktika

[..]The best way to dissuade the Kremlin from making the incalculably bad decision of using nuclear weapons in Europe and to demonstrate US strength and alliance solidarity with NATO partners is to beef up conventional capabilities. The worst way is to mimic dangerous Russian thinking and to construct new rungs of a nuclear escalation ladder that NATO partners do not wish to climb.[..]

avots

ru versija

vara bungas: Ja nopietni (attiecībā  uz citātu), tad sākt konvencionālā brunojuma  potenciālu atjaunošanu tagad ir daudz par vēlu, ja “NATO mīnus US”  to sāks darīt rīt, tad tas aizņems vēl vismaz 10-15 gadus. Bet nekas jau rīt nesāksies. Pa to laiku  atcerēsimies,  ka RU sāka pirmo bruņojuma modernizācijas  etapu 2007.gadā, tātad  handikaps ir jau 9 gadi. Labi, jāņem vērā, ka līdz šim RU bija iepalikusi, bet arī tad ap 2020.gadu  RU konvencionālā bruņojuma ziņā līdzināsies vai pārsniegs modernākās Eiropas valstis un RU atturēšanas līdzeklis būs viens – kodolieroči. Un naftas cenas protams. Viss kā XXgs 80-s gados, kad PSRS bija visvairāk tanku, lielgabalu un karavīru, tas ļoti veicināja Andropova un Gorbačova gatavību “kodolatbruņoties”. Pieaugot RU konvencionālā kara potenciālam EU to īstermiņā var sabalansēt tikai ar kodolieročiem, jo  ar extra kājnieku brigādi būs par maz. Un paralēli jasāk būvēt smago kaujas tehniku.

Advertisements

7 responses to “salami taktika

 1. cheaper to press a button…:)

 2. The National Interest raksta, kāpēc ASV vajadzētu pamest NATO:
  “So, we have gone from an alliance commitment to protect crucial economic and strategic players against an ominous totalitarian superpower to putting America’s credibility, and perhaps its very existence, on the line to protect a collection of tiny players on Russia’s border. ”
  http://nationalinterest.org/blog/the-skeptics/it-time-america-quit-nato-15615

 3. Būs oftopics-bet tā ieskatam kas piesakās PD šogad dienestā un kā iet!
  Video varonis 1-policists,varonis 2-Franču legiona karavīrs ar stāžu…

 4. Plus dabiskā caurkrite atspoguļojas-7…

 5. krievu telekanals ticis ielaists NATO lai pafilmetos. Es domāju kau ko līdzīgu krievijas armijas HQ tu nedabūsi nekad.

 6. Tieši pie tēmas par Ru hibridarmijām un kā tās sasienas ar likumdošanu Ru.
  УК РФ, ст. 208. Организация незаконного вооруженного формирования или участие в нем, п.2:

  “Участие в вооруженном формировании, не предусмотренном федеральным законом, а также участие на территории иностранного государства в вооруженном формировании, не предусмотренном законодательством данного государства, в целях, противоречащих интересам Российской Федерации, наказывается лишением свободы на срок от пяти до десяти лет с ограничением свободы на срок от одного года до двух лет”.
  Uzsveru-ja tas neatbilst Ru intresēm-ja atbilst-tas nav sodāms un nav noziegums!
  Tātad ja esot Ru pilsonis sāc spridzināt lv,ar mērki izstāties no Nato lv piespiest,kas atbilst Ru intresēm-Tu nēesi terorists Ru likumdošanas izpratnē.
  pirmā daļa
  Статья 208. Организация незаконного вооруженного формирования или участие в нем

  [Уголовный кодекс РФ] [Глава 24] [Статья 208]
  1. Создание вооруженного формирования (объединения, отряда, дружины или иной группы), не предусмотренного федеральным законом, а равно руководство таким формированием или его финансирование –

  наказываются лишением свободы на срок от восьми до пятнадцати лет с ограничением свободы на срок от одного года до двух лет.

  Tāka pēc Ru likumiem Ru pilsoņi ar mierīgu sirdi var būt teroristi-ja tas atbilst Ru intresēm-nekas par to nav paredzets un nebūs-Hibrīdkaram viss gatavs!

  Vēl ir atsevišks likums par “najomničistvo” kura būtība ir līdzīga šim…Najomničistva (ja saņem algu-atlīdzību) ir kriminali sodāma,bet ja atbilst Ru intresēm,tad nav…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s