Aiz dīķa manāma rosība

The Swedish government has awarded BAE Systems a contract to refurbish 262 Combat Vehicles 90 (CV90) for the Swedish Army. The company’s work will include refurbishing the chassis and upgrading the vehicle’s survivability and turrets, as well as enhancing combat system performance. Together, these efforts will help increase the vehicles’ lifespan in support of Army capabilities.

avots

vara bungas: tas taču ir vairāk kā puse no visiem SE rīcībā esošajiem CV90. Pirmās piegādes jau 2018. gadā , SE steidzas.

Advertisements

10 responses to “Aiz dīķa manāma rosība

 1. Iespējams laba ziņa mums…ka Zviedri doma sevi aizstāvēt…un no otras puses,ka briest un ļoti…

 2. Mani izbrīna tas, cik patiesībā nesamērīgi maz ir zviedru bruņotajiem spēkiem moderno bruņu transportieri un artilērijas sistēmu, bagātav valsts, paši ražo, bet apbruņot sevi nejēdza 😀 !

 3. Nevis steidzas, bet maksā naudu BAE systems Hagglunds, lai uzturētu vietējo militāro industriju (pieder britiem) un nodarbinātību. Jau labu laiku Hagglunds uzņēmums tur strādā ar zaudējumiem, visi eksporta tirgi apsīkuši, agri vai vēlu britu BAE systems to aizklapēs ciet.

  Reāli zviedriem tie visi cv90 stāv iekonservēti, izņemot kādus ~40 (bataljona lieluma), kas aptuveni atbilst Zviedrijas sauszemes bruņoto spēku lielumam.

  • vērā ņemama informācija, citādi varētu nodomāt ka SE zina ko tādu ko mēs nezinām.

  • pēc idejas vietējais bruņojuma ražotājs ”nevar radīt zaudējumus” valstij, ja vien viņš izpilda arī valsts pasūtījumu. jo viss iztērētais tāpat paliek valstī.

   Tas, ka briti negūst peļņu tas ir cits jautājums un šāda situācija parasti palīdz atpirkt uzņēmumu par simbolisku cenu, jo izrādās, ka uzņēmums tāpat nespēj eksistēt bez valsts pasūtījuma. Tātad visi eksporta tirgi ir pilnīgs bleķis, vai patīkami blakus ienākumi.

   Ja valstis nefinansētu/nesubsidētu prototipu izstrādi un ražošanas uzsākšanu- savām vajadzībām- arī eksporta tirgus automātiski nomirtu- vai tehnoloģija turētos ww2 + līmenī.

   Secinājums bruņojuma ražotājam peļņa nav primārā. Tāpēc pozitīvi, ka atsvaidzina savu tehniku un dod savējiem darbu un pie reizes uzlabo armijas kaujasspējas. Pat ja galvenais kritērijs ir darba vietas.

   Ja saab arī ir zviedru abi uzņēmumi būtu jāapvieno, jo Zviedrija neliela valsts un 2 ”konkurējošiem” bruņojuma ražotājiem tur nav vietas.

  • Tas neizslēdz to ka iemesli varētu būt netikai šie,bet vairaki kopsummā

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.