Šodien RU zaļo cilvēciņu diena

Согласно терминологии Министерства обороны: «Специальные операции войск (сил) — совокупность согласованных по целям, задачам, месту и времени специальных действий войск (сил), проводимых по единому замыслу и плану для достижения определённых целей. Специальные действия войск (сил) — мероприятия, проводимые специально назначенными, организованными, подготовленными и оснащёнными силами, применяющими не характерные для обычных сил методы и способы боевых действий (разведывательно-диверсионные, подрывные, контртеррористические, контрдиверсионные, контрразведывательные, партизанские, антипартизанские и другие действия)».

avots

vara bungas: Tieši Speciālo Operāciju spēki (Силы специальных операций) SOS(SSO) būs pirmie, ko sastapsim savā teritorijā  hibrīd-vai-jebkāda-cita-kara militārās fāzes gadijumā.  2008. to vēl nebija, 2014. jau tika pielietoti operācijā.

RU SOS bieži jauc ar armijas un GRU specnaziem, tomēr tas nav viens un tas pats ir atšķirība, gan pakļautībā, gan pielietojumā. Tieši šiem karavīriem tiks uzdots veidot pagrīdicitās valstīs, tieši viņi likvidēs amatpersonas, ieņems nevis vienkārši svarīgus, bet stratēģiskās nozīmes objektus. Tāpat var izmantot citas valsts armijas formastērpus, ir psiholoģiski sagatavoti un spēj pieturēties pie “leģendas”.  Domāju atpazīt varēs pēc pārāk (!) laba ekipējuma un GDK/SNK raksturīgiem  tetovējumiem. Ne visi paredzēja, ka nonāks tur, kur nonāca.

jaunākais video

Advertisements

20 responses to “Šodien RU zaļo cilvēciņu diena

 1. ”Ne visi paredzēja, ka nonāks tur, kur nonāca” – SS kara beigās arī bija viegli atpazīt un ”pielikt pie sieniņas” 😉

 2. Jau iepriekš propagandēju.
  Kā vienu no līdzekļiem kā kaut kā aizkavēt “zaļos cilvēciņus” ir dod rīkojumu valsts un pašvaldības veselīgajiem (visādās nozīmēs) kadriem iziet kaut ko līdzīgu OMD vai ZS apmācībai. Vismaz, ja šādi “zaļie cilvēciņi” brūk iekšā, būs kaut kāds organizēts spēks, kas varētu stāties pretī. Nu, ja galīgi bezcerīgi, tad vismaz iegūtu laiku brīdināt, iznīcināt vai evakuēt, kas katrā iestādē ir vērtīgākais.

  Un vispār visi sāk atgriezties pie OMD pat liberālie zviedri
  http://www.delfi.lv/news/arzemes/zviedrijas-armijas-pavelnieks-saredz-incidentu-draudus-baltijas-regiona.d?id=47117963

  • Zviedriem vispār abam rokām visi pirksti sakosti, bet neskatoties uz to, ka mēs visu laiku mērkaķojāmies pēc viņu modes, turpinam noliegt acīmrezamo – mobilizācijas rezervi viena pati ZS nodrošināt nevar, vnk vajag vairāk un ātrāk. Somi bija gudrāki un esti reizē ar viņiem.

   Šos zaļos cilvēciņus, kuru prof.svētkus svin RU visefektīvāk neitralizēt ar līdzīgām grupām un policijas operatīvām metodām. Sētnieku un būvvalžu darbinieku bataljoni te nelīdzēs (citur gan noderēs).

   • arī zemessargs

    Bet tomēr, fakts, ka katru iestādi sargā vismaz sētnieki un būvvalžu darbinieki ar bisēm, liks zaļajiem cilvēciņiem izvērsties, sacelt troksni, izdemolēt ēku un rēķināties ar zaudējumiem.

    • vispār tā adm.ēku ieņemšana ir kkāds nonsens. nafig simboliskās ēkas, īstais mērķis sakaru un transprta infrastruktūra, policijas un militārie objekti.

     • arī zemessargs

      Simbolisms + aizstāvju resursu izkliedēšana?

      • Noteikti tam ir spēcīgs psiholoģisks, informatīvs signāls iedīvotājiem “Dome ieņemta!” = “viss pagalam”. Turklāt tas ir viegli izdarāms nakts sargu novācot vai aizbiedējot prom ierēdņus. Attiecībā uz aizsargātiem objektiem cita taktika – aplenkums un sarunas. līdz ar to pašvaldībam jāplāno rezerves komandpunktus (nelielus un nu jau labi apsargātus), no kurienes vadīt pašvaldības darbu + bekapot datu bazes, gatavot apziņošanas shemas.

 3. Sveiciens ar pirmo sašauto T-90 Sīrijā:

  T-90 mīnuss – aktīvā aizsardzība (Štora-1) nenostrādāja
  T-90 pluss – acīmredzami dzīvotspējīgāks nekā T-72 – torni nenorāva un apkalpe varēja veiksmīgi pamest tanku.

  • trāpīts ir bet vai sašauts tas joprojām jautājums. video aizdomīgi beidzas neparādot šāviena rezultātu, būtu par ko gavilēt paradītu.

   • Muslimi jau nekad neparāda tos video līdz beigām vai nu tas tanks turpināja kustēt uz priekšu(piemēram, viegli kontuzēta apkalpe) vai arī čaļi pārstāja filmēt un ņēma pēdu bailēs, ka šos tūlīt apšaus, jo ir pamanīti(varbūt).

  • arī zemessargs

   Torni parasti rauj nost nebagatinātā urāna uzgaļi vai ja sprāgst kaujas komplekts. Tas, ka uzreiz torni nenorāva nav rādītājs, dažreiz kaujas komplekts sprāgst pusminūtes laikā pēc degšanas.

  • Pilnīgi skaidrs ka sašauts ir,jo apkalpe aizmuka.Ņemot vērā ka atrodas labā pozīcijā,ar labu tanku būtu atstājuši uguns līniju,aizsegs 4m kustības attālumā.
   Detoneeja vai nē,izdzīvoja apkalpe vai nē,nav rādītājs.
   T-72 arī mēdz palikt kaujasspeejiigs.
   Sīrijaa ir ap 50 T-90 vēl jau būs ko redzēt.
   “Storai” nebij jānostrādā jo tā “dzamo” IR un uz TOW tas neattiecas.
   Tow vispār ir ļoti labas raķetes,ne velti tas kopē ntas valstis( Pakistānā,Ķīna,Izraēla ,Irāna un tt).
   Būtu glabusi aktīvā aizsardzība,bet tādas uz RU tankiem nav,sērijā ir tikai Armatai.
   Pret Tow dūmu aizsegs un manevrs.
   Video no RT,jāapmeklē orģinālais,iespējams ir turpinājums.

   • apkalpe aizmuka panikā no trāpījuma un bailēs no nākamā, tīrā psiholoģija kā rādītājs diez vai der. Nav teikts, ka tanks bija kustības kārtība. No kurienes pārliecība ka aktīvās bruņas nav vai tā nenostrādāja? štora šajā gadījumā nav aizsardzība, bet Kontakt-5 gan.

    • Ir ļoti daudz infas ka uz T 90 Sīrijaa brauc labāk atlasītas un apmācītas krievu un irāņu ekipāžas,ta teikt labākie.
     Irāņi dažas nedēļas atpakal itkā esot atteikušies no krievu T 90 iegādes,iespējams kaujas ” proven” lika pienemt tādu lēmumu.
     Oficiālā versija itka paši varot saražot tankus.
     Tāpēc versija ka apkalpes lozeri,iespējams nevietā,kas jebkurā gadījumā būtu loģiski,labākajai tehniskai,labākās apkalpes,tātad minimums ar pieredzi,un pie pirmajiem dūmiem nebutu jāmuuk.

    • Visdrīzāk, apkalpei tikai “uzsita pa ausīm”, jo pirmas trā’pījuma ir redzams, ka tēmētāja lūka ir vaļā.Izleca ārā, jo saprata, ka šauts ir, bet nesaprata, kādi īsti ir bojājumi, tipa – drošības pēc.
     Pa tanku drīzāk netrāpīja, sprādziena izskats liek domāt, ka nostrādāja aktīvā aizsardzība. Katrā ziņā detonācija bija no torņa uz kameras pusi, nevis pie torņa.

   • arī zemessargs

    Ne vienmēr, ja apkalpe mūk, tas nenozīmē, ka tanks pagalam. Ukrainā bijuši gadījumi, kad separu tankam tiek trāpīts – apkalpe aizmūk, bet tanks pat nav noslāpis 🙂 Proti, apkalpe droši paliek droši lec ārā, jo iekšā dūmi un var sprāgt, bet pēc kāda laika var pienākt un pārbaudīt, var būt tikai dažas iekārtas iekšā apdegušas, var caurumu aizbāzt ar lupatu un karot tālāk.

    • Bez šaubām,gadījums nav viennozīmīgs,bet es uzskatu ka raķete savu ir panākusi.
     Jo ka ierocis,tas vairs nepilda savu misiju.
     Lai nav pārpratumu,ar aktīvo aizsardzību es domāju ” Arena” un tamlīdzīgus verķus.
     Domāju,ka ” kontakt5 ” nostrādāja,bet tas ir tikai modernizācijas etaps,ieguvis jaunas spējas,ne efektīvāk sācis strādāt,vismaz pieejamie pierādījumi tā liek domāt.
     Galvenais “5kontakta” pluss nostrādā uz lielāku triecien ātrumu,tā ir definēts,ka tur ” in life” dzīve rādīs.
     Piemēram Javelina galviņas visdrīzāk neker,jo tās ir “EFP” nevis ” shaped charge” ātrumi atskiras 2 līdz 3 x Efp var sasniegt arī 10000 km ātrumu detonacijaa.
     Cik video izlec ārā apkalpes locekļi? Šķiet ne visi,tātad varbūt arī nopietni traumēti.
     Un neaizmirstam T 90 ir tikai ” tjuningots” T 72.

 4. arī zemessargs

  Mērkaķošanās pakaļ notiek tādā gadījumā, ja ir kāds piemērs, kas prasa mazākus līdzekļus un piepūli. Nebūtu Ukrainas, meklētu iespējas kā mērkaķoties pakaļ Islandei vai Lihtenšteinai NBS jomā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s