Par Putina galveno kājnieku

Iļjas Jašina pētījums  «Угроза национальной безопасности»

vara bungas:  Ir vēl Krievijā bezbailīgi politiķi.

Advertisements

56 responses to “Par Putina galveno kājnieku

 1. interesanti, kurš to pasūtīja – t.i. kurš ir briesmīgāks par pašu Kadirovu?

   • Domā? Viņš varbūt ir kāda grupējuma seja, bet diez vai līderis.

   • materiāla publicēšana par Kadirovu ir ļoti interesants signāls. pats materiāls pēc rokraksta izskatās tā kā to būtu veidojis Ņemcovs. un, visticamāk, tamdēļ viņu nošāva.

    pēdējais ar ko izcelās Kadirovs bija dažu RU ierēdņu publiska atvainošanās par čečenu vadonim veltītajiem kritiskajiem izteikumiem. biedri, kuri youtube rullīšos lasīja atvainošanos, izskatījās tādi diezgan nobijušies – apm. tā it kā viņu ģimenes būtu uzliktas uz grauda.

    Kadirovs priekš Putina ir tāds mežonīgs zvēriņš, kuru savaldīt spēj tikai pats Pu. tikko ar Pu kas notiek, tā čečenijā un ap to sākas bardaks, kura apmērus grūti prognozēt – kā minimums čečenijā, dagestānā un stavropolē iestāsies donbass.

    te arī rodas jautājums, kuram vajag izprovocēt zvēriņu izlekt no tā jau diezgan vaļīgajiem rāmjiem kuros tas atrodas. ja Kadirovs sāks ārdīties, tad Pu parāda, ka nespēj savu mīluli kontrolēt.

    • Kadirovam ir 30 000 normālu, disciplinētu algotņu, “gurkhas” ja kāds vēlas, kuri gatavi šaut arī uz krieviem (liela daļa bijušie šaitani). Vienīgā problēma, jābaro dāsni un savlaicīgi.

     • Iešaus pašam mugurā, ka nemetas, ja pārstās barot, tāda tā lojalitāte tur.

      • tur jau tas joks, ka, ja ar Kadirovu kas notiks, tad polārlapsa tai reģionā atnāks uzreiz. ja ar Kadirovu viss ok, tad polārlapsa iestāsies kaut kad vēlāk – visticamāk, ja Pu zaudēs varu.

       cik nu dāsna tā barošana..galvenais, ka dāsnāk nekā vidusmēra pilsoņus.

     • arī zemessargs

      Kaut kā Ukrainā tie diez ko labi sevi nav parādījuši. Vai arī tie ir bijuši vienkārši kaut kādi citi čečeni.

      • arī pamanīju. sveša vide?

       • Musļiku gangstas ir pieraduši griezt galvas tiem, kas nespēj pretoties, tiem, kam rokas sasietas aiz muguras. Ja pretinieks ir “brīvām” rokām, kadirkām nākas atgriezties realitātē un saprast, ka tas nav tas pats, kas aitu ganus klapēt savā Kadirovstānā.
        Īstie čečeni karo(karoja?) Ukrainas pusē un tie bija pavisam citas raudzes karotāji, nevis apnarkojušies reliģiozie galvu griezēji.

 2. da ņirdzu es aizmirsu 😀 Ja nopietni RU karavīru liela daļa neieredz kadirovu, bet tikpat lielā mērā nieredz demokrātiskos liberāļus a la Jašins.

 3. Fanīgi lasīt – ASV ar saviem dirslaižām izraisa arvien jaunus un jaunus karus, vienpusēji bombardē valstis sagraujot tās, ignorē starptautiskos līgumus, bet par okupantu un agresoru sauc Krieviju.

  P.S.
  Pēc pid__ra Jašina raksta izlasīšanas Kadirovs man sākt patikt. Normāls vecis – ko domā, to saka. Galīgi nelīdzinās Eiropā pieņemtajām pid_ra/tolerantista politiķa tēlam. Droši ,ka, ja pateiktu, ka ir gejs, eiropid_ri no prieka apčurātos, ka atraduši savējo.

  • Biedrs Reksis jau gandrīz bija paspējis pārliecināt sevi klausīties.

   Nevajadzēja par Krieviju izteikties, iepriekšējā politika – runāt tikai par slikto ASV – bij veiksmīgākā.

   23. februāra svinību iespaidā paspruka?

  • neesi kautrīgs, nosauc dirslaižas vārdos! un arī jaunos karus, kurus izraisīja ASV, nosauc!
   ja tu gribi teikt, ka karus Ziemeļāfrikā un Sīrijā izraisīja ASV, tad gribētu kkādus pierādījumus vai citus mājienus! tas, ka ASV pievienojās vai iesaistījās vēlāk, tas gan nav noliedzams.
   bet krievija gan reāli okupēja un pievienoja sev Krimu, nemaz nerunājot par pagājušā gadsimta okupācijām un teritoriju atņemšanām.
   p.s. lūk, kadirovs gan ir reāls, pērkams dirslaiža- latviešiem ir precīzs tēls Kangars. ja Tev patīk nodevēji un dirslaižas, neaizliedz sev neko! 😀

   • Panama, Grenāda, Dienvidslāvija, Irāka, Ēģipte, Ukraina, Sīrija, Turcija (kurdi).

    • tik nesapratu- tie ir dirslaižas vai jauni kari?!

     • Nevaino sevi. Izpratne nāk ar laiku.
      Dirslaižas???? Tie ir tie, kas akli ticēja pastulbam barvedim un palīdzēja iebombardēt vienu no attīstītākajām Āfrikas kontinenta valstīm.Tagad acis izvalbījuši mēģina saprast, kāpēc gan bēgļi pēkšņ sākuši plūst uz Eiropu. Tu droši vien arī domā, ka krievi pie tā ir vainīgi.
      Droši vien tu nesapratīsi,par ko runāju, bet pamatideja ir tāda – ja cilvēku grupa/valsts/valstu grupa vairākas reizes ir pieņēmušas lēmumu, kas tai kaitē, kāda iemesla dēļ ticēt, ka turpmāk to lēmumi būs adekvāti?????

      • es sevi nevainoju, jo Tu nemācēji precīzi izteikties!
       bet Lībiju bumbot aicināja Francija un Itālija, un negribīgi tam piekrita ASV- vari pamēģināt pats atcerēties. es ne to atbalstu un ne neatbalstu, jo tur nav vienas patiesības- pirms daudziem gadiem tāpat vien virs UK lidmašīna neuzsprāga, tās ceļi veda pie Kadafi… protams, varēja rietumi pastāvēt malā arī Dienvidslāvijā, jo pofig tak , ka apzināti slepkavo civilos ciemiem un izvaro zaudētāju sievas, vai ne, Reksi?! es neattaisnoju albāņus, bet vai Tev kā karavīram tas bija pieņemami?
       tāpēc par to adekvātumu var diskutēt- ir jēga izbeigt karu, kurā iet bojā desmitiem tūkstoši, nogalinot dažus desmitus cilvēku?! varbūt jā, varbūt nē… bet serbi paši to izlems un visdrīzāk nākotnē draudzēsies ar ES un NATO un nevis krieviju. bet iespējams Tu to nesapratīsi…

       • Esi informēts, ka kopš ASV (bez ANO mandāta) IEBRUKUMA Irākā ir gājuši bojā DAUDZKĀRT vairāk iedzīvotāju, nekā “asiņainā tirāna” Sadama Huseina vldīšanas laikā????
        Esi informēts, ka Afganistānā DAUDZKĀRT palielinājās narkotiku lauki/ražošana, nekā Taleban valdīšanas laikā????
        Tas viss ir bizness, nevis civiliedzīvotāju aizstāvēšana. Bizness, nauda, kāposts. Nekā vairāk. Arī Ukraina bija tikai “lomiks”, ar kuru mēģināja iegriezt RU. Nesanāca. Nu Ukraina nafig ASV nav vajadzīga. SFV kāpostu nedos, Vācija kāpostu jau nedod. Trešo maidanu šonedēļ arī piebeidza, vēl nosauca par proRU. Nav ASV pīrādziņi (finansējums) nav “spontānas brīvību gribošas tautas centienu izpausmes”.

        • neesmu gan informēts, ka kopš ASV iebrukuma Irākā būtu gājuši vairāk bojā par pusmiljonu cilvēku! painformē, lūdzu! irākas-irākas karā gan no abām pusēm varētu būt krituši nepilni 2miljoni + Kuveitas iebrukums + kurdu slaktēšana.
         bet esmu gan informēts, ka pirms ASV iebrukuma Afganistānā, taleban uzspridzināja lielāko Budas statuju! tas tik pierādīja, ka tur sāk vairoties morālie kropļi, kuri savas ambīcijas sāka izvērst arī ārpus Afganistānas (Dvīņu torņu spridzināšana…).
         un guli mierīgi par Ukrainu- demokrātija ir savā ziņā jāizcīna un jāiemācās. jo, protams, pārējie pasaulē mēs “diemžēl” nebūsim tik laimīgi kā ru iedzīvotāji (izņemot Z-korejas iedzīvotājus), kuriem viņu laimi “iebaro” pa TV! 😀

    • Ko nu ko, bet Ukrainu piešūt ASV tur vajag būt lielam prāta talantam!!! Cik atceros, tad Afganistānai internacionālā palīdzība tika sniegta, tāpēc, lai novērstu ASV iebrukumu Afganistānā. Ar Krimu arī laikam tāpat sanāca :). Un Gruziju arī ASV jau bija okupējusi!!! Labi, ka mums blakām ir tik gādīga un izpalīdzīga valsts kā Krievija. Tikai ko tā tik ilgi kavējas un neglābj mūs no drausmīgajiem amīšiem?:( Viņi taču jau sen ir šeit mūs okupējuši. Pat uzdrošinājās apčurāt mūsu Ventspils bosa puķudobi. Viņu šausmu darbiem tak nav robežas!!!

     • ASV ir VISTIEŠĀKAJĀ veidā iesaistīta situācijā Ukrainā. Ja tu to noliedz, tad tu esi …… nepietiekami izstudējis priekšvēsturi un šīs pasaules ģeopolitiku kopumā.
      Ja tu vēl strīdētos par iemeslu, vai – kuram taisnība, es vēl tevi saprastu.
      Bet noliegt ASV TIEŠU iesaisti Ukrainas konfliktā ir ….. nu, tu jau saprati.

      Atklāšu vēl interesantas lietas, kas tev acīmredzami ir paslīdējušas garām. Ukraina jau ir paspējusi nokaitināt ne tikai Eiropu, SVF, bet arī saimnieku – ASV. Eiropa jau rūc uz Ukrainu, SVF kāpostu bremzē, ASV jau arī arvien asāk runā ar UkroValdību.
      Vangoju – Ukrainai hana. Krievijai pat neko darīt nevajag, var vienkārši gaidīt, kad šie paši sevi nobeigs.

      • arī zemessargs

       Lūdzu izvērs detalizētāk kā ASV ir iesaistīta revolūcijā, Krimas okupācijā un karā AUkrainā?

      • Atvainojos, VB, bet nevaru nekomentēt. Reksi! Tā ir tīrākā propaganda! Krievija 2011. gadā balsoja PAR pret Lībiju vērsto ANO rezolūciju un palīdzēja Rietumiem “izslēgt” Lībijas pretgaisa aizsardzību! Rezultātā Kadafi diezgan spēcīgā PGA bija paralizēta. Krievija balsoja arī PAR ANO rezolūcijām pret Serbijas rīcību Kosovā. Putins atbalstīja NATO operāciju Afganistānā, piešķirot transporta koridoru NATO spēku apgādei un pat bāzi savā teritorijā! Tā ka Krievija pēc Rekša klasifikācijas kvalificējas kā vistīrākā ASV dirslaiža. 🙂 Bet, ja būtu tikai dirslaiža, tad jau nebūtu tik slikti! Bet Krievija kategoriski nostājās pret starptautiskās koalīcijas intervenci Sīrijā, tagad paši bombardē Sīriju! Ja toreiz nebūtu likuši šķēršļu intervencei, tagad nebūtu ne Islama valsts, ne bēgļu miljonu. Par Ukrainu tas pats – Putins mērķtiecīgi noveda Janukoviču līdz bezcerīgai situācijai, ka bija jābēg. Un “po šumok” varēja savākt Krimu. Visu novembri-janvāri Putins klusēja kā ūdeni mutē ieņēmis, tusēja Soču OS un ne vārda neteica par notikumiem Kijevā. Ja viņam būtu rūpējusi Ukraina, Janukovičs vai satraukusi amerikāņu “iejaukšanās”, tad Krievija rīkotos aktīvi, izmantotu diplomātiju, ekonomiskos, politiskos un varbūt militāros instrumentus, lai mainītu situāciju. Bet tas netika darīts līdz februārim!

  • Trekns uzmetiens uz ventilatoru. Jaunu argumentu pamaz. Komentētētājiem iesaku nepavilkties.

 4. Nav iespējams fanot par psihiski slimu psihopātu, kurš savā valstī ir ieviesis terora likumus un vienpersoniski nosaka, kam dzīvot un kam mirt.
  Tas par Kadirovu, ja nu kādam “izpratne ar laiku” nav atnākusi.

  • arī zemessargs

   Kā stāstīja no turienes aizbēgušais čečenu jauneklis, kurš tagad dzīvo Ukrainā, Čečenijā 80% cilvēku ienīst Kadirovu. Republikā ir personības kults, feodālie likumi u.c. Bet Reksim patīk. Rekomendēju aizbraukt ciemos palamāt Ameriku 🙂

   • bet kurš pateiks, ka čečenija šobrīd ir vāja?

    • čečenijas budžets par 80% (varu nedaudz kļūdīties) tiek dotēts no federālā līmeņa. 30 000 Kadirova privātā armija prasīs ēst vai nebūs ne privāta un ne armija. Kā organizēts noziedzīgs grupējums čečenu mafija ir tradicionāli spēcīga savā jomā – rekets un reiderisms. Kibernoziegumi viņiem pagaidām nepadodas.

     • mūsu budžetā arī ir EU daļa :-D.

      tie 80% kā reizi ir RU problēma. ja nebūs piķa, tas bars ar vai bez Kadirova radīs RU ļoti lielas problēmas. īpaši šī brīža ekonomiskajos un politiskajos apstākļos.

      čečenija liesmās varētu šobrīd būt RU nākamā problēma aiz naftas cenām. ja ne pirmā.

      • Mūsu budžetā ir gan EU daļa, bet arī mēs maksājam ne mazās summas EU kopējā katlā, kā arī importējam viņu super-subsidētos pārtikas produktus, tādējādi izspiežot no tirgus savējos, zaudējumus, izejot no EU, kaut kā varētu mēģināt izlīdzsvarot, bet ne par to ir stāsts, no EU nevar tā vienā dienā aiziet, pie tam, EU nedotē mūsu budžetu, tās ir dažādas lietas – Kadirova dotēšana vai EU fondu līdzekļi, piemēram.

      • arī zemessargs

       Latvijas budžets ir ap 7 miljrd. ES fondi 2014.-2020. gadam ~4,4 miljrd. t.i. ~0,6 miljr. gadā, kas sastāda ~ 8,5% no budžeta. Un ne jau viss aiziet budžetā, daļa aiziet pa tiešo uzņēmumiem.

   • Tu jau, vecīt, sevi arī pozicionē, kā patiesību pēdējā instancē.

    Kā stāstīja no turienes aizbēgušais čečenu jauneklis, kurš tagad dzīvo Ukrainā – Cik esmu palasījis, neviens “aizbēgušais” nestāsta, ka palicējiem ir labi.
    Eiropā “aizbēgušie” no Ukrainas masu mēdijos stāsta, ka viss slikti. Čečenu jauneklis varbūt liels pacifists vai zilais, tāpēc arī aizbēga, un uzskatīt, ka viņš izsaka visu čečenu viedokli ir diezgan negudri.
    No LR NBS “aizbēgušie” arī saka, ka liela bedre, bet patiesība kautkur pa vidu.
    Tā kā katru aizbēgušo uzmanīgi uzklausīt un ticēt uz vārda nav visai gudri.

    Čečenijā 80% cilvēku ienīst Kadirovu – no kurienes tāda informācija. Vienā teikumā stāsta, ka piķa kā biezs, ortā teikumā – 80% ienīst.

    Republikā ir personības kults, feodālie likumi – čečenu mentalitātei tas drīzāk ir pozitīvi, nekā negatīvi. Spēcīgs līderis ir labs līderis. No tā, ko esmu dzirdējis daudziem čečeniem Kadirovs patīk un bauda lielu cieņu. Protams, protams, es klausos zombēto Krievu propogandu, bet tu 100% kristālskaidro Eiropas patiesību. Brīžiem gan sāk likties, ka Krievi melo mazāk, nekā “brīvā pasaule”. Pie tam, ļoti bieži dara to pavisam neprofesionāli. Francijas TV cildinot savus aviācijas sasniegumus Sīrijā liek iekšā Krievu GS video. Par nav aizzīmējuši indikatora rādījumus kiriļicā. Par Ukrainu arī pirmais video nupat iznāca, kas parāda ko citu, nekā rādīja gadu atpakaļ. Tad kā ir, Eiropa pirms gada meloja par situāciju Ukrainā?????

    Par terora likumiem….. nu te jau vien otrs arī brīžiem piedāvā lietas, kas ar demokrātiju nekādi nesaistās – atņemt naudu pensionāriem, ar dakšām uz …namu. Tas ir autoritāra, lai neteiktu vairāk, metodes. Mums ir Demokrātija un valsts iedzīvotāju ievēlēta Saēma pieņem likumus un lēmumus pārtāvot visus viedokļus. Un NBS uzdevums ir to izpildīt. Un tavs uzdevums ir pamāt ar galvu, jo tavi vēlētie pārstāvji – deputāti par to ir lēmuši. Ja tevi tas neapmierina, ja gribi iesaistīties, mēģini tikt deputātos. Tad varēsi visu pasauli vērst par labu, bet tici man, demokrātiskā sistēmā lietas neiet tā kā gribās, kā vajag, kā ir efektīvi. Ar demokrātiju mēs pasargājamies no viena neaprēķināma, stulba, savtīga tirāna. Savukārt bremzējam gudrus, radošus, spējīgus un nesavtīgus vadītājus. Kas ir labāk – “rāpojoša” (lēna) demokrātija (Rietumos, Latvijā)? Vai efektīva, bet potenciāli bīstama autoritāra vadība (Krievijā, Baltkrievijā, Čečenijā)???

    • Ui, tikai par baltkrieviju nevajag, pārāk daudz informācijas. Ne īsts tirāns, ne par mata tiesu demokrāts kolhoznieks gan. Ilgtnespējīgs režīms. Pozitīvus autoritārus valdniekus jāmeklē Singapūrā, citur Āzijā, DAmerikās, Čīlē, varbūt pat Kubā. Venecuēla, Baltkrievija, Zkoreja garām.

    • nu paskatīsimies uz efektīvo RU līderi, ja vēl 5 gadus nafta būs ap 30usd.. tad jau Batjka ar savu izcilo lavierēšanu izskatās cerīgāk :-D.

    • arī zemessargs

     Šis čečenu jauneklis nav zilais, viņam ir sieva un divi bērni, karo Ukrainas brīvprātīgo bataljonā. Aizbēga no Čečenijas, jo jauniešus Kadirova suņi ķer ar un bez iemesla, spīdzina un nogalina.
     “Par terora likumiem….. nu te jau vien otrs arī brīžiem piedāvā lietas, kas ar demokrātiju nekādi nesaistās – atņemt naudu pensionāriem, ar dakšām uz …namu. ”
     🙂 Tev ar humora izjūtu problēmas.
     “Tad varēsi visu pasauli vērst par labu, bet tici man, demokrātiskā sistēmā lietas neiet tā kā gribās, kā vajag, kā ir efektīvi. Ar demokrātiju mēs pasargājamies no viena neaprēķināma, stulba, savtīga tirāna. Savukārt bremzējam gudrus, radošus, spējīgus un nesavtīgus vadītājus. ”
     Tik tālu piekrītu.
     “Vai efektīva, bet potenciāli bīstama autoritāra vadība (Krievijā, Baltkrievijā, Čečenijā)???”
     🙂 Krievijā ir efektīva valdība?! ui ņirdzu nevaru, raksti vēl! ar korupcijas reitingu ~140 vietu Pasaulē. Efektīvs bija Pak Čons Hi Dienvidkorējā, Čans Kaiši Taivānā vai Pinočets Čīlē. Krievija ir dekadentiska valsts ar cinisko un naudaskāro varu, infantilo tautu un lielu dabas resursu daudzumu. Krievija atsevišķās jomās ir efektīvāka par ES vai ASV, bet kopumā efektivitāte ir zemāka nekā Latvijā.
     “Kas ir labāk – “rāpojoša” (lēna) demokrātija (Rietumos, Latvijā)?”
     Lielākā daļa valstu savā attīstībā iziet abus posmus: vecā sistēma satrūd – revolūcija – brīvība – diktatūra ar reformām – atgriešanās pie demokrātijas. Latvija ar Ulmani gāja šo pašu ceļu. Ja 2PK ietu secen, pēc Ulmaņa nāves atjaunotu demokrātiju un dzīvotu ne sliktāk kā Dānijā vai Somijā. Lbrit tā bija ar Kromvelu, Francijā ar Napoleonu, Zviedrijā tas pats. Ukrainai šobrīd vajadzīgs Pak Čon Hi stila diktators, kurš spētu ar kaitētu dzelzi izdedzināt korupciju, kara apstākļos modernizēt ekonomiku un panākt uzvaru.

 5. Ja kopā mēs būsim
  latvieši igauņi leiši
  Maskavu mums nav ko bīties
  Gaišs tad ausīs tautu rīts!

 6. http://www.informator.news/kadyirovtsyi-do-polusmerty-yzbyly-russkyh-soldat-srochnykov/ krieviem un čečeniem ir tautu draudzība. par ko gan viņiem strīdēties?! 😀

   • njā, tur ir ielikta afigennā dziļumbumba- krievi paši apbruņo čečenus, apzinādamies, ka kkad jau tā ārišķīgā “draudzība” uzsprāgs, uzsākot pa apli kārtējo kariņu.
    Kadirovs šo gadījumu komentēja kā sadzīvisku konfliktu…

    • Vienīgais, kas atšķir šo gadījumu no simtiem līdzīgu pēdējos gados ir tas, ka k/d atrodas Čečenijā, bet Kadirovs in galvenais RU blogeris un newsmaker. Viss ziemeļkaukāzs no adigiem līdz dagestāniešiem (kas vispār ir mikslis no 80 tauībām) nonākot RU armijā un izveidojot novadnieku grupējumu čmorī ru-karavīrus kā tik var.
     tikai daži piemēri
     http://www.liveleak.com/view?i=fa0_1379871230

     taktika vienkārša – abreki parasti ir labi sportisti, nonākot armijas kolektīvā ātri izveido novadnieku grupas, kas izceļas ar bara taktiku, uzbrukt 10 pret 1 parasta lieta. Šādā veidā pirmos izsit konkurentu barvežus krievus, tatārus, ukraiņus, baltkrievus, kuru saliedētība jau sākotnēji ir vāja. Un viss. Tālāk var darīt ko grib.

     • kā stāstīja draugs (gados vecāks), tad šiem ziemeļkaukāziešiem ticība neatļauj slotai pieskarties- labāk, lai viņu nosit!.. ar to tad arī sākās problēmas.
      bet psrs laikos bija lielāks citu tautību skaits, kas viņus skaitliski atšķaidīja, bet tagad… lai diženajai ru armijai veicas uzturēt saliedētības garu! un ka tik, tiekot pie ieročiem, viens otru neapšauj! 😀

      • šariāts diez vai definē slotu kā haram, vnk personāži izmantoja ticību kā atrunu. “auls” (ģerevņa latviski) kontingents nāca no patriarhālām ģimenēm, kur sievietes loma is stipri pakartota un nodalīta, bet mājas tīrīšana ir sievietes darbs, līdz ar to džigitam slaucīt vai mazgāt grīdu nozīmē uzņemties sociāli nepieņamamu lomu, turklāt pazeminot savu rangu. austrumu sieviete nesapratīs, ja tu palīdzēsi viņai mājas darbos, i nemēģini. Cieņas nebūs 🙂

  • Par to jau te runājām, nauda, tas ir vienīgais, kas attur čečenus nolinčot visus krievus līdz pēdējam.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.