Vēstule ziedotājiem

Dārgais ģenerāļa Pētera Radziņa rakstu krājuma atbalstītāj!
Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrībai ir patiess prieks ziņot, ka darbs pie ģenerāļa Pētera Radziņa rakstu krājuma datorsalikuma ir pilnībā pabeigts. Grāmatā ievietoti arī Kara muzeja atvēlētie attēli, kurus ieguvām pirms nedēļas. Šonedēļ mēs izsūtām ziedotājiem elektronisko grāmatas versiju PDF formātā. Elektronisko versiju mobilajām un e-grāmatu lasīšanas ierīcēm plānojam sagatavot mēneša laikā, līdz marta beigām. Mēs esam no sirds pateicīgi gandrīz deviņdesmit atbalstītājiem, to starpā gan privātpersonām, gan organizācijām!

       Esam izvirzījuši mērķi nodrukāt grāmatu papīra formā  līdz 2. maijam – ģenerāļa P.Radziņa dzimšanas dienai. Lai tas būtu iespējams, joprojām ļoti nepieciešama ziedotāju palīdzība. Aicinām visus atbalstītājus atrast laiku un iespēju ziedot 25 euro grāmatas tapšanai un saņemt gan elektronisko (nekavējoties), gan papīra grāmatu, kad iespiešanai nepieciešamā summa tiks savākta !


Šis būs ziedojums, kurš palīdzēs atdot Latvijas sabiedrībai ģenerāļa labo vārdu, darbus un nopelnus Latvijas valsts un armijas tapšanā. Tā būs iespēja paust savu atbalstu vērtībām, kuras aizstāvēja ģenerālis Radziņš, kuras atkal ir tik aktuālas šodien – nacionālo pašapziņu, patriotismu, ticību tautai, zemei un valstij. Tas būs atbalsts kristīgajām vērtībām un tikumiem, karavīra drosmei, zināšanām un godaprātam. Šis ziedojums ļaus plašākam mūsu līdzpilsoņu, jo īpaši lēmumu pieņēmēju un jaunās paaudzes pārstāvju lokam iepazīt izcilā karavadoņa militārpolitiskās pārdomas un secinājumus, kuras pēdējo gadu laikā kļuvušas sevišķi aktuālas un mūsdienīgas.
2016. gada janvārī ģenerāļa P.Radziņa biedrība sadarbībā ar Ukrainas atbalsta biedrību sagatavoja izstādi “LATVIJAS ARMIJAS ĢENERĀLIS UN DIVKĀRTĒJAIS LĀCPLĒŠA KARA ORDEŅA KAVALIERIS PĒTERIS RADZIŅŠ UKRAINAS UN LATVIJAS VĒSTURĒ”. Tā atklāta Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā ar Ukrainas vēstnieka piedalīšanos.

         Kopš pēdējās atskaites ģenerāļa Pētera Radziņa biedrībai ziedojuši trīspadsmit atbalstītāji. Ziedotāju vidū ir korporācijas “Tervetia” filistru biedrība ar līdz šim lielāko devumu -–1500 EUR! Ziedojumu kopsumma pieaugusi līdz 5513,54 EUR. Tuvākajās divās nedēļās mēs izstrādāsim galīgo drukas pasūtījuma aprakstu un noskaidrosim precīzas izmaksas trīs eksemplāru skaita variantiem.
Jebkurš ziedotājs, kurš grāmatas tapšanai atvēlēs vismaz 25 eiro (vienkopus vai pa daļām), saņems gan elektronisko, gan drukāto grāmatas eksemplāru. Pateicamies visiem ziedotājiem un aicinām talkā jaunus palīgus!

Turpināsim ziņot par darba gaitu. Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, ja tādi radīsies!

Dievs, svētī Latviju!

Rīgā, 2016. gada 22. februārī

Biedrības adrese: Jaunsilavas, Ogresgala pag., Ogres nov., LV-5041AS

bankas rekvizīti: Swedbank ∙ Bankas kods HABALV22 ∙ Konta Nr. LV90HABA0551040169395

Ziedotājus laipni lūdzam bankas maksājuma uzdevumā norādīt savu pasta un/vai elektroniskā pasta adresi

e-pasts: gprb1880@gmail.com

vēl informācija

Advertisements

13 responses to “Vēstule ziedotājiem

 1. Šodien saņēmu elektronisko versiju, paldies 😉 !

 2. Mēģinot samaksāt bankas norādē parāda, ka konta nr. neatbilst saņēmējam. Kas tad īsti ir saņēmējs, jo ievadot Pētera Radziņa biedrība, negrib laist cauri ar esošajiem rekvizītiem.

 3. Tēvijas sargā regulāri parādās reklāma + mums ir ļoti maza armija

  • Nuss, laikam aizņemti ar svarīgākām lietām 😀 ?

   • Tāpēc, ka liela daļa virsnieku ir nevis kā saka “bojevije”, bet parketnieki; tie, kuri gribētu grāmatu, iespējams, baidās, jo nostādnes no augšas Radziņu parāda izkropļotā gaismā, pārējie visdrīzāk nav informēti vai NBS dien tikai kā saka “no zvana līdz zvanam”.

   • Zināšanas ir viens svarīgākajiem virsnieka ieročiem. Karjeras veidošanai ieroči tikai traucē!
    1. Virsniekiem (īpaši vecākajiem) būtu jālasa VB un aktīvi jāpiedalās diskusijās, jo VB nav alternatīvas latviešu valodā, kur būtu tik daudz informācijas par militāriem un ģeopolitiskiem jautājumiem.
    2. Ģenerāļa radziņa grāmata ir fundementāls zināšanu un vērtību pamats, kā arī mēs varam “būt lepni par savu tautieti”! Radziņš ir uzvaras un cīņas ģenerālis!
    Cik mums ir virsnieku, kas patiesi tic mūsu spējai cīnīties un uzvarēt?

 4. Vai ziedojumi vēl tiek pieņemti?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s