maladec!

Advertisements

32 responses to “maladec!

 1. arī zemessargs

  Igaunijas zemessargi un karavīri pievienojas kustībai “Odina kareivji” http://www.diena.lv/pasaule/igaunijas-zemessargi-un-karaviri-pievienojas-kustibai-odina-kareivji-14130082
  tūlīt viens foruma aktīvists pateiks, ka viņi visi ir kaut kā tur maukas 🙂

  • Domāju LV velna kalpu netrūks. Ja valdība nebūs “dura” tā ļaus tiem izveidoties un operatīvām metodēm pārņems kontroli organizācijā. pretējā gadījumā pašiem būs grūtāk sekot, lai vadību nepārņem RU implanti , kuru dēļ nāksies ķerstīt pagrīdniekus un to kuratorus pa kaktiem. šķiet EE valdība to ir sapratusi. tvaikam vajadzīga svilpe. ja LV veidosies, kautkas līdzīgs vajadzētu papētīt, kas liek sabiedrības patriotiskai daļai TĀ uzbudināties dēļ begļiem (pastumjot malā policiju), bet pamatā ignorēt kara draudus.
   Un vispār EE pieredzi jāsāk pētīt, kā viņiem viss izdodas?

   • arī zemessargs

    Pazīstu dažus bijušos igauņu drošībniekus. Viņi tajās iestādēs pēc pārliecības ir Mossads, pie mums – politpārvaldes ierēdņi. Tie ir mani iespaidi.

  • sabiedriskās iniciatīvas ir jāatbalsta!
   bet ja tas ir vērsts tikai imigrantu kontrolēšanai, tad tas ir diezgan neproduktīvi, jo vienīgā vieta, kur viņus tramdīt, būtu 16.autobuss, lai aizrādītu par viņu skaļo uzvedību! bet ja kustības aktīvistiem mājās nesēžas, tad varētu arī padežūrēt pie skolām un pavērot, lai nepilngadīgie nepīpē, huligāni nedauza pieturām stiklus un gaiņāt prom narkomānus no sabiedriskām vietām. psrs laikos tak arī bija milicijas palīgi- družiņņiki! a mūsu laikos tikai stop drugs. būs vēl kkas.
   bet lielākais imigrantu drauds, manā skatījumā, ir lielais aukstums un minimālie pabalsti, un nevis “Odina kareivji”…
   p.s. un kurš ir šis foruma aktīvists, kurš visus saukā par ma.kām?! 😀
   p.s.s. starp citu, vakar bija “Aizliegtais paņēmiens” par imigrantiem, kur parādīja, ka lielāko ažiotāžu un bailes rada mediji un sociālie tīkli, un nevis pašu bēgļu rīcība 😉

   • Pie zināmas kritiskas bēgļu masas nekārtība kļūs pamanāma, ja valsts nespēs ar to tikt galā pieslēgsies sabiedrības veselīgie spēki ar dažādu politisko dienas kārtību, kas “iepakos un kanalizēs” enerģiju vajadzīgā virzienā, ja tas nebūs mūsu virziens, tad tas būs svešs virziens. Atstāt pašplūsmā to nedrīkst. Savā laikā pēc tā paša principa tika izveidoti “īpašie kārtības sargi”, kur bija daudzi godavīri, bet vadība vairāk kā apšaubāma beshļebņikovs, māliņš, sviriņš uc.

    • es jau arī saku, ka tas nav nekas nosodāms, drīzāk atbalstāms!
     bet koncentrēšanās tikai uz bēgļiem, nevajadzētu kļūt par ideoloģiju, lai paši dalībnieki nesaietu sviestā. pat Muceniekos nav nekārtību saistībā ar bēgļiem, kaut tāda veida patruļa nebūtu slikti, lai vietējos radītu drošības sajūtu.
     bet tā anekdote rodas tajā, ka bēgļi staigā baros, jo viņiem ir bail no vietējiem 😀 tāpēc tādai patruļai vajadzētu raisīt drošības sajūtu arī viņos, reizē pamācot par mūsu uzvešanās kultūru.

     • 🙂 “patrulēt” tas nav staigāt mazās grupiņās ar nopietniem ģīmjiem. Policijā patruļdienests ir normāla specializācija, kas prasa kaut vai nelielu apmācību un ļoti labu psiholoģisko sagatavotību, lai radītu drošību, nevis katalizēt vēl lielāku nedrošību. Nemākulīga sabiedriskā patrulēšana ir lielāks ļaunums par nepatrulēšanu vispār. Es teiktu, ka pirmajiem būtu jāreaģē rajoniem, kas jūtas apdraudēti t.i. konkrētajā gadījumā muceniešiem pašiem. Ja kaimiņu pašaizsardzība netiek galā, tad var ierasties organizēti palīgi, bet nevis glābēji. Citādi bardaks un nesaprašanās garantēta.

      • pilnīgi piekrītu!
       un ceru, ka šādu kustību/organizāciju veidotāji to saprot!
       ja ne, tad darbs atkal drošības policijai, kura šo pasākumu iegroza saprāta robežās (atkal framents no “Aizliegtā paņēmiena”, kad varēja noprast, ka ar vienu citas kustības dalībnieku pārrunas jau tika veiktas).

      • arī zemessargs

       Vai tiešām zinot situāciju, policija nevarēja Muceniekos izvietot vienu pastāvīgo patruļu?

       • Loģiski. Tā arī būs, tikai sākumā kādu nolaidīs no kātiem. Tad reaģēs.

       • liela brēka, maza vilna: http://www.diena.lv/latvija/zinas/vp-muceniekos-nav-registrets-neviens-noziegums-iedzivotajiem-nav-pamata-bazam-14119261?ap=6
        drīzāk tad mums ir jāuztraucas, ka katru otro dienu uz ceļiem iet bojā viens cilvēks! tas tiešām ir dramatiski! tur vajadzētu vairāk patruļu!
        a cepšanās par bēgļiem, tā ir tāda cepšanās par odiem, braucot ar laivām- besī, bet nekādu lielo postu nenodara! 😀

        • arī zemessargs

         Cepšanās ir pamatota, jo mēs redzam ko migranti dara citur, kad viņu ir daudz. Labi vien, ka mēs varam domāt par ceļu satiksmes negadījumiem. Nevajag mums papildus problēmas ar migrantiem.
         Patruļa Muceniekos ir vairāk psiholoģiskais efekts, ja cilvēki ir satraukušies, tad lai policija ir. Cilvēki jutīsies drošāk.

         • Spēlējot vella advokātu – tad sekos argumentācija “re, cik Muceniekos nedroši, iepriekš varēja durvis neslēgt – tagad policija cauru dienu spiesta patrulēt!”.

        • Tad, kad viņu ir maz, viņi ir balti un pūkaini, kolīdz viņu ir simtiem un tūkstošiem, tad viņiem jau cita attieksme, tad viņi sāk uzvesties kā lopi un paģēr sev tiesības pāri visu citu tiesībām. Ja valdošā iekārta viņiem ļauj kāpt uz galvas, tad viņi to darīs.

         • tāpēc daļa vaina ir mūsu pārlieku lielajā humānismā- ja pārkāpj likumu, tad cietums un nakuj prom no valsts! nestrādā- lai mirst badā un salst nost! domāju, ka dabas likumi ātri viņus noliktu pie vietas.
          problēmas ir Eiropas dienvidos, kur viss ir forši, jo temperatūra zem nulles tur reti kad nolaižas un viņu tur tiešām ir tūkstoši…

         • Vispār jau “viņi” ir diezgan nosacīts jēdziens.

          T.b. teiksim asīrieši, jazīdi, arameieši, koptu kristieši un citi, kam muslimi mītnes zemē cērt galvas nost un pārdot bērnus verdzībā jau nav ne uzvedībā, ne paredzamajā attieksmē bāžami vienā maisā ar musulmaņiem. Tie manis pēc var braukt tusēties, būs lojāli, integrējami un normāli čaļi, kam tiešam dzimtenē draud nāves briesmas.

          Sīrieši jau paši arī pirms kara dzīvoja pietiekoši adekvāti lai nebūtu tādi mežoņi kā, teiksim, pakistāņi, lībieši vai, nedod dies, melnās Āfrikas musulmaņi.

          Ja nemaldos, no Vācijas cipari bija ka 40% ziemeļāfrikāņu ir bijusi saķeršanās ar policiju pirmā gada laikā – bet sīriešiem tas cipars bija 0,5%. Man liekas, mums vietējiem iedzīvniekiem ir virs 0,5%.

 2. Teātris, nekas vairāk, lai vietējie svārstīgie domātu, ka Mamikins jau nemaz tik ļauns nav un vispār SC ir “kārtīga latviešu partija” 😉 !

  • galvenais ka to redzēja RU 🙂

  • arī zemessargs

   Kļūda vispār ar tādu Žiriku debatēs piedalīties.

  • Nu kad Kaimiņš paprasīja Mamikinam, vai karos ar krieviem, ja šie atnāks – Mamikins teica, ka ne.

   • Vajadzēja vēl pajautāt vai karos pret NBS, ja atbilde arī būtu nē, tad vairāk nevar prasīt.

    • Zini, tāda klusā neitralitāte ir bīstama, tā jau ir klusa piekrišana agresoram-Krievijai tās iebrukuma gadījumā.
     Ja Mamikina sievu/draudzeni taisītos izvarot rajona gopņiks un tur pat tuvumā būtu viens pašvaldības patruļnieks, tad Mamikins arī stāvētu malā un gaidītu, kurš tad uzvarēs, gopņiks vai patruļnieks, izvaros sievu/draudzeni vai izglābs? Un tas nav par Mamikinu vien, tas ir par visiem “‘ķerpilām”, kas klusi stāv malā un gaida, no kuras puses tad vējš pūtīs un uz kuru locīties.

     • Tu brīnīsies cik tādu neitrāļu var izrādīties, labāk par to nedomāt.

      • Tur nav par ko brīnīties, daudzi ir gatavi savu sievu pārdot kā mauku un māti verdzībā, bērnus hitlerjūgendā, lai tikai pašam būtu labi un silti pie okupācijas varas, vēsture to ir pierādījusi, nav tajā nekā jauna.
       Par šīm lietām ir jārunā skaļi un skaidri, bez aplinkiem un bez jelkādas noklusēšanas, jo vairāk to ceļ gaismā, jo skaidrāk izkristalizējas palicēji-patrioti un palicēji-nodevēji, nu un protams, wanabe-bēglīši, kuri tālāk par Latvijas robežām netiks, ja nu vienīgi pāri austrumu robežai Pūķins laidīs iekšā veļikajā 😀 !

     • arī zemessargs

      Es domāju Mamikinam jau sagatavota vai nu silta vieta jaunajā okupācijas administrācijā vai nu silta vieta Eiropā, kur nogaidīt kamēr vēji norims. Lai pēc tam varētu atgriezties un turpināt jaukt gaisu.

    • Mamikins pats savām rokām nekaros, bet turpinās darīt to pašu, ko tagad, bet jau okupācijas administrācijā kā jau zemāk (+10) piezīmēja arī zemessargs. Tā ka būtu atbildējis “nē” un formāli nebūtu samelojis.

 3. Vajadzīgi kādi, kurus Žirinovskim nokliegt, sevišķi labi, ja šie vārguļi ir EP deputāti, vēl labāk, ja tie ir “krievu pasaules” pārstāvji Baltijā. Vēl jāaug vārguļiem, gan jau ar laiku arī par “hlorku” nemuldēs. Pieklājības un smalkas valodas sagribējies, bet pēc būtības nav ko iebilst, tāds tas ziņojums.

 4. aj idiots tas Žirinovskis. Tā pati Pēterburga nu nekādi nebija ”krievu zeme”, Pēteris pirmais viņu ar varu atņēma no zviedriem.

  • labs strukturēts raksts
   More attention should be paid to identify both national and international societal vulnerabilities that can be targeted and exploited by hybrid operations.

   startēģiskais pofigims un bēģļu tēma ir mūsu sabiedrības neapšaubāma vulnerability.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s