Kluba biedriem

TV Rīga24 raidījuma “Nacionālo interešu klubs”  8.februāra ieraksts

Untitled

vara bungas: Neskatoties uz patosa pilnu raidījuma nosaukumu BBC filmas komentētāji nebija stīvi vai pārāk “pareizi” savos vērtējumos. Žēl tikai, ka lielākā daļa TV Rīga24 skatītāju to filmu nav redzējusi. Nez vai saprata par ko tie politologi tā vārās 🙂

Advertisements

24 responses to “Kluba biedriem

 1. Majors A.Purviņš

  Prieks, ka šo ģenerāļa Radziņa simts gadus veco patiesību pamazām sāk atskaņot arī mūsu eksperti:
  “Tādēļ, ja Latvija vēlas, lai kāda otra, stiprāka valsts viņai palīdz un viņu pabalsta un aizstāv, tad mums ir tā jāiekārtojas, ka Latvijas eksistence un Latvijas draudzība būtu vajadzīga citām valstīm (kaimiņiem un kādai no lielvalstīm) tad, vispirms, Latvijai ir jābūt stiprai militārā ziņā, jo citādi, politisku sarežģījumu gadījumā, ar Latviju neviens nerēķināsies; Latvijai ir jābūt zināmam, noteiktam militārā spēka faktoram. Ja nu Latvijai tiešām būs šāds militārā spēka faktors, tad – pastāvot iekšējai kārtībai un uzplaukstot kaitnieciskai dzīvei – Latvijas politikas vadītājiem nenāksies grūti dot Latvijas politikai kādu noteiktu pastāvīgu virzienu, kā viņas eksistence un viņas draudzība būs ļoti vajadzīga kādam no jaunajiem politisku spēku centriem, un šis jaunāko spēku centrs – jaunā Antante – tad arī aizstāvēs un pabalstīs Latviju.”

 2. Priekš vidējā TV un interneta skatītāja pietekoši informācijas daudzums.
  Tomēr vajadzētu beidzot paziņot Latvijas iedzīvotājiem, ka X-stundā nebūs iespējams aizbēgt no Latvijas, sevišķi tiem, kas cer doties caur Lietuvu uz Poliju.
  Par lidošanu un kuģošanu vispār var aizmirst.

 3. Mārtiņš labi izceļās ar to koši sarkano džemperi, gan vizuāli iekrīt acīs starp tumšajiem žaketīšu valkātājiem, gan hipsteriem varētu patikt, ka viens džempterī sēž 😀 ! Tik bārdu gan vajadzētu atlaist, ja gribi aģitēt 😀 !

 4. PS. LTV rādīšot BBC filmu.

 5. Tālavas Taurētājs

  Pārsteidzoši, ka atkal tik tiek minēts maģiskais NATO, bet mūsu NBS netiek asociēti ar NATO. Vai tiešām mēs esam tādas verga dvēseles, ka neesam gatavi sargāt savu zemi un paļaujamies uz citiem, kas to darīs mūsu vietā?
  Mēs esam gan NATO, gan MŪSU NBS IR JAU LATVIJĀ, mūsu finasiālie llīdzekļi (2%) ļauj izveidot 2 brigādes. Diskutējam par to kas jādara, lai ātrāk to sasniegtu, un ejam u mērķi.

  • Tak ar ko diskutet? Ar politologiem? Viņiem aizpriedumi par NBS varēšanu divu kulaku lielumā. Netic ne 2 ne 4 savām brigādēm, tikai importa. Savukārt plankumainie publiski par to nav gatavi runāt, jo cik noprotu arī tie daži simti PD kurus šogad jārekrutē virs ierastā skaita (400-500) sagadā milzu problēmas. Vienīgā cerība, ka Varšavā iedos paātrinājumu.

   • Tālavas Taurētājs

    Jādiskutē sabiedrībā, jārada pieprasījums. Līdzīgi, kā ārrindas ZS prasa ekipējumu utt. Ir jāmaina tas, ka plankumainie negrib runāt. Kāpēc nevar būt parlamentā atklāts ikgadējs NBS komandiera ziņojums par NBS attīstības gaitu, kā tas ir ar ārlietām.
    Ja politologi netic, ka letiņu karavīrs var aizstāvēt savu valsti, ja ir apgādāts un ekipēts, tad viņi ir tādi paši Kremļa dezas upuri, kā tie,, kas dzīvo Donbasā.

   • kur ir tā ķibele ar papildus jauniesaucamo skaitu?
    izrādās, ka Alūksne nespēj vienlaicīgi apmācīt pusotras rotas daudzumu?
    vai izrādās, ka ekipējums- piemēram sapieru lāpstiņas nav? 😉

 6. Iedomājos vienu raidījumu kur varētu aiziet vai tikt uzaicinātam 😀
  “Vakars ar Renāru Zeltiņu” un nošokēt publiku ar teikumu, ka hipsteri būs vieni no pirmajiem, kas konflikta laikā apmirs masveidīgi, ja ne lodēm, tad ar krīzes situācijā pilnīgi aplamiem lēmumiem. 😀

 7. Lai arī Mošķis ir galīgi nehipsters, tomēr nav tik kategorisks. Manuprāt, mums jāatmet tā doma, ka kārtīgs patriots ir tikai tāds, kas balso par NA, darbojas korporācijā, dzied korī vai kopj savu zemi. Ja paskatās piemēram facebook ZS bildes…nu tur ar hipsterīgiem ģīmjiem ir redzami. Cita starpā pagājušogad Ķaņepes kultūras centrā (LV hipsteru mekā) bija pilns ar bukletiem par iespējām darboties ZS. Nebūsim aizspriedumaini!

  • Nereti aizspriedumiem ir pamatoti iemesli, no pieredzes varu teikt, jo man starp paziņām viens tikai izrādījās zemessargs, bet loks plašs! Tagad, protams, starp paziņām stipri vairāk zemessargu, bet tas pēc iestāšanās zemessargos un cilvēku iepazīšanas tur, nevis otrādi.

 8. Nu bet tāpēc jau Mošķis propogandē, lai AM nežēlo naudu arī patriotiskajai audzināšanai propogandai!! Domājat Mošķis te tāpat vārās”………?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s