Kristalizācijas punkts (papildināts)

[..] the police had received a tip on Friday that gangs with ties to various soccer teams, who are usually rivals, as well as extremist groups were planning to gather in the center of Stockholm Friday night to attack migrants. The flier — with the headline “It’s enough now!” — calling on people to partake in the anti-immigrant actions[..]

avots

vara bungas: SE labējie ekstrēmisti grupējas ap futbola fanu klubiem, DE uz “izvarošanas” tēmu pavilkās ru-runājošie “jaunvācieši”. Līdzīgi procesi notiks arī LV tikai kristalizācija notiks savādāk. Par tās centriem varētu kļūt veiksmīgie stop-drugi, eiroskeptiķi, tikumībnieki, varbūt pat dinamieši 🙂 . Īstenībā tā nav joka lieta, jo, ja valsts nespēs kontrolēt procesus, sāksies domino kauliņu efekts un drīz visi aizmirsīs ar ko viss sācies, vai cik rožaini mērķi tika pieteikti sākumā. Petroleju ugunskurā ir kam pieliet.

“The fact that these football firms worked together on Friday is very unusual,”

Mr. Westin

UPD1 [..] В структуре гибридной войны массы рассматриваются как «мягкая сила», которая без объявления войны и бомбежек способна нанести удар по тылам противника. Как правило, массы и не догадываются о своей истинной роли на шахматной доске войны и геополитики. [..]

avots

UPD2  “Dieva suņi” aizstāvēšot Latvijas sievietes no varmākām

UPD3 Gandrīz palaidu garām osipova raksteli par šo tēmu

Advertisements

21 responses to “Kristalizācijas punkts (papildināts)

 1. “Nevajag jaukt sportu ar politiku!”

  (C) jebkurš Ģinamas apoloģēts.

  Bet vispār nevajag īsti jaukt elkoņus ar ceļgaliem – futbola fani lielākoties ir izteikti NS (ja kādam nav zināms – viens no Eiromaidana galvenajiem spēkiem smagākajā posmā ), savukārt visādi ģinamas līdzjutēji drīzāk ir Kremlim vērtīgi ar to, ka kļūst par netiešiem “Krievija jau ir diezgan ok” vēsts aģentiem.

 2. arī zemessargs

  Latvija – dronu lielvalsts! http://www.aerones.com/

  • Šis bija labs, pēc video noskatīšanās google nemeta ārā šo lapu laikam ka, vismaz neatceros cenu nekādu, ka tur būtu rezultātos!

 3. Njā, bijušie (?) stop-drugi ir laba kandidatūra tādam scenārijam. Spēka struktūru pieredze+politiskā aizmugure=riski 😦

 4. Draugi!

  Atvainojos par nedaudz off topicu, tomēr vēlos painformēt par lielisku koncertu, ja neesat pamanījuši. Mošķis aicina visus apmeklēt un atbalstīt mūsu mūziķus!

  http://www.sargs.lv/lv/Kultura/Kulturas_zinas/2016/01/29-01.aspx#lastcomment

  Pie reizes Mosķis vēlas nodemonstrēt to līmeni,uz kuru mums ir jāvirzās. Proti, paplašināts orķestris, ar spēcīgu kori, kurš uz koncertiem spēj piesaistīt spēcīgus estrādes dziedātājus ar attiecīgu repertuāru(nebūs gan viegli tādus LV atrast 😦 Lūdzu, neņemiet ļaunā,,,,,,nekādi nevēlos proponēt RUS, Bet šis ir spilgts piemērs, kā izskatās Mošķa ideja dzīvē, piemēram, Lācpleša dienas koncerts (ar latviešu mūziķiem un patriotiskam dziesmām ar izpildītājiem kā, piemēram, A.Ķivičs vai Daumants Kalniņš).

 5. Es nē…..Mošķi izbrākēja gan pamatskolas, gan vidusskolas koris 😦 Mošķis skatīsies un priecāsies. Labprāt strādātu kādā AM struktūrvienībā, kas organizē šādus pasākumus.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.