RU izdara atklājumu, ka BY ir nacionāla valsts

[..]Открытая пропаганда националистических лозунгов и экстремизма в Белоруссии пока еще скорее исключение, чем правило. Однако наблюдатели внутри страны давно отмечают, что белорусские власти взяли на вооружение находящиеся ранее под негласным запретом исторические символы, традиционно используемые националистически настроенной оппозицией.[..]

avots

[..] “Мы поссоримся с Беларусью ровно в тот момент, когда она возвестит о своем решении пойти в Европу. Ну, для этого она должна пройти свой путь: снять санкции и так далее. Но ровно в тот момент, когда Беларусь объявит о своем походе в Европу, будет совершено присоединение Беларуси к России по аналогии с крымским сценарием. [..]

avots

Advertisements

8 responses to “RU izdara atklājumu, ka BY ir nacionāla valsts

 1. Ilgu mūžu Lukašenko! Tas lai iegūtu laiku un nostiprinātos baltkrievu nacionālā doma cilvēkos. 🙂

  • aha. vismaz tik ilgu mūžu cik viņš to nacionālismu nīdēja ārā.

   • arī zemessargs

    Jautājums kāda ir alternatīva? Ja izvēle ir starp Luku un “Kadirovu”, tad Luka ir labāks.

    • par to noteikti nestrīdos. vnk ironiski, ka šis biedrs kļuvis par kvēlu nacionālistu. pilnam komplektam gaidam Sorosa investīcijas nacionālistiskajās partijās :-D.

  • Kurš tad, ja ne Lukašenko, Baltkrievijā ierobežoja baltkrievu valodas lietošanu un ieviesa pilnīgu krievvalodību? Kurš, ja ne Lukašenko Baltkirevijā aizliedza nacionālo baltsarkanbalto karogu un nacionālo ģerboni, un tā visa vietā atgrieza PSRS laika relikvijas? Lukašenko līdz krievu ieiešanai Ukrainā pilnībā nodarbojās ar Baltkrievijas pārkrievošanu.

   Pēc Krimas atņemšanas Ukrainai un karadarbības uzsākšanās Ukrainas austrumos Lukašenko laikam ne pa jokam noraustījās, ka kaut kas līdzīgs var notikt Baltkrievijā, jo daļēji ieslēdza atpakaļgaitu, pat atsevišķās runās daļu runas teica baltkrievu valodā, ko līdz tam nekad nebija darījis, atbrīvoja dažus politieslodzītos utt.

   Protams, ja mēs skatāmies tikai un vienīgi savus merkantīlos mērķus – lai blakus neaizsākas karadarbība – tad Lukašenko ir atbalstāms, jo viņš ilglaicīgi iemācījies labi lavierēt un pagaidām vismaz pie sevis notur stabilitāti. Savukārt, ja viņš ieslēgtu pārlieki virzienu uz Eiropas pusi vai Baltkrievijā nāktu pie varas kāda proeiropeiska vai antikrieviska opozīcija, tad tiešām Baltkrievijā varētu sākties Ukrainai līdzīgi notikumi. Jo lai nu kas, bet krievi nepieļaus Baltkrievijas attālināšanos no Krievijas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.